Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаСтатті та публікації12.05.2020, 09:29

Засідання Громадської ради шляхом проведення відеоконференції в ZOOM

12 травня 2020 року о 14:00, відбудеться засідання Громадської ради при Нацкомфінпослуг шляхом проведення віддаленого конференц-звязку з використанням Zoom Video Communications, Inc.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ НАЦКОМФІНПОСЛУГ

шляхом проведення відеоконференції в ZOOM

1. Про виконання рішень третього засідання Громадської ради при Нацкомфінпослуг. Доповідач Голова Громадської ради при Нацкомфінпослуг (Доповідач: С.О. Бірюк).

2. Обговорення подальшої діяльності Громадської ради за умов листа отриманого від Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (Доповідач: С.О. Бірюк).

3. Розгляд проекту Плану заходів з проведення громадського обговорення на тему «Шляхи вирішення системних проблем ринку страхування життя» (Доповідач В. Черняховський).

4. Про напрацювання пропозицій/рекомендацій Громадської ради при Нацкомфінпослуг щодо захисту прав та законних інтересів учасників ринку небанківських фінансових послуг у перехідний та пост перехідний період до кінця 2020 року (Доповідачі: В. Дарков, О. Мороз).

5. Про внесення змін та доповнень до Стратегії 2025 (Про надані пропозиції та їх розгляд органами нагляду та регулювання ринку фінансових послуг). (Доповідач В. Черняховський).

6. Про стан розгляду проектів Законів що стосуються фінансового сектору (Доповідачі С. Бірюк, В. Волковська, Т. Шевкун)

7. Різне.

8. Про наступне чергове засідання Громадської Ради при Нацкомфінпослуг.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...