Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаСтатті та публікації16.04.2018, 09:10

Засідання Громадської ради

18 квітня 2018 року о 15:00 в конференц-залі Нацкомфінпослуг (м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3) відбудеться  засідання Громадської ради при Нацкомфінпослуг.  


ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ НАЦКОМФІНПОСЛУГ

18 квітня 2018 року

  1. Про виконання рішень попереднього чергового засідання Громадської ради. 
  2. Про Рекомендації Громадської ради до Нацкомфінпослуг стосовно механізму захисту фінансовою установою прав споживачів та порядок урегулювання спірних питань. Доповідач: Голова Комітету захисту прав споживачів фінансових послуг Дарков В.М.
  3. Про експертизу законопроекту № 8055 «Про установу фінансового омбудсмена". Доповідач: Керівник Експертної групи Дарков В.М.  
  4. Пропозиції щодо концептуальних змін системи підготовки та перепідготовки кадрів для ринків фінансових послуг. Доповідач: Голова Комітету з питань ринку кредитування та інших ринків фінансових послуг Кравченко Л.Є.
  5. Про проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері ринків фінансових послуг та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг». Доповідач: Голова Комітету з питань страхового ринку Черняховський В.В.
  6. Різне.
  7. Про проведення наступного чергового засідання Громадської ради.
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...