Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаСтатті та публікації11.04.2016, 09:34

08 квітня 2016 року у Нацкомфінпослуг відбувся сeмінар на тeму «Нагляд на консолідованій основі для працівників, які здійснюють консолідований нагляд. Загальні стандарти та підходи».

У приміщенні Нацкомфінпослуг 08 квітня поточного року відбувся семінар на тему «Нагляд на консолідованій основі для працівників, які здійснюють консолідований нагляд. Загальні стандарти та підходи». Захід проведено у рамках реалізації Компоненту 3 «Запровадження консолідованого нагляду на основі передового досвіду ЄС та відповідно до рекомендацій Європейської служби банківського нагляду, Європейської служби нагляду за ринком цінних паперів і Європейської служби нагляду у сфері страхування і недержавного пенсійного забезпечення, а також Європейського центрального банку (ЄЦБ)» Проекту Європейського Союзу «Технічна допомога за пріоритетними напрямками фінансового сектору»
EU-FINSTAR. Міжнародний досвід представляли пан Скот Калхун, керівник групи експертів Проекту EU-FINSTAR, та пані Юлія Вітка, старший неключовий експерт з питань фінансового сектору Проекту EU-FINSTAR. Участь у заході брали члени Нацкомфінпослуг Ольга Гурбич, Олександр Залєтов та представники департаментів. Учасники семінару детально ознайомилися з міжнародним досвідом, правовими основами та тенденціями у сфері консолідованого нагляду, а також обговорили питання додаткового нагляду за фінансовими конгломератами тощо. Проект EU-FINSTAR планує продовжити надавати Нацкомфінпослуг консультаційну допомогу у рамках реалізації Компоненту 3.
Зокрема, наступний навчальний захід з питань консолідованого нагляду заплановано провести для фахівців регулятора ринків небанківських фінансових послуг у травні поточного року.
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...