Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаСтатті та публікації15.03.2016, 18:09

Засідання Нацкомфінпослуг з питань виконання функцій Координаційної ради МТСБУ.

11 березня 2016 року в приміщенні Нацкомфінпослуг відбулося засідання Нацкомфінпослуг з питань виконання функцій Координаційної ради МТСБУ. Під час засідання Нацкомфінпослуг учасники обговорили таке:
  • Положення про порядок та умови формування страхового резервного Фонду захисту потерпілих у дорожньо-транспортних пригодах за рахунок додаткових гарантійних внесків, які забезпечують компенсаційні гарантії в системі прямого врегулювання збитків за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;
  • причини невиконання розпорядження Нацкомфінпослуг від 23 грудня 2015 року № 3380;
  • порушення законодавства, що регулює діяльність у сфері обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, та внутрішніх нормативних документів МТСБУ з боку Президії МТСБУ та Дирекції МТСБУ;
  • внесення змін до бланків полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
Головним доповідачем із зазначених питань був член Комісії Ястреб Д.А., який доповідав про проблемні питання діяльності МТСБУ у сфері обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. За результатами зустрічі було вирішено провести робочу нараду з представниками страховиків-членів МТСБУ, щодо створення додаткових гарантійних фондів. Надати пропозиції щодо забезпечення виконання рішень Нацкомфінпослуг. Витребувати обґрунтування рішення Президії МТСБУ щодо внесення змін до бланків полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...