Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроєкти регуляторних актів16.04.2020, 10:23

Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про внесення змін до Положення про застосування Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, заходів впливу за порушення законодавства про фінансові послуги та визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 16 грудня 2010 року № 969”

Оприлюднення проєкту розпорядження Нацкомфінпослуг Про внесення змін до Положення про застосування Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, заходів впливу за порушення законодавства про фінансові послуги та визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 16 грудня 2010 року № 969 (далі — проєкт розпорядження).

Проєкт розпорядження розроблено з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” та Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зауваження та пропозиції до проєкту розпорядження приймаються протягом десяти робочих днів з дня оприлюднення акта за адресою: Нацкомфінпослуг поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: methodology@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка “Електронна взаємодія” – Електронна канцелярія.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...