Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроєкти регуляторних актів06.04.2020, 11:21

Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про затвердження Змін до Порядку застосування підпунктів 165.1.27 та 165.1.28 пункту 165.1 статті 165 розділу IV Податкового кодексу України щодо страхових виплат, страхових відшкодувань, викупних сум та пенсійних виплат, отримуваних платником податку за договорами страхування, недержавного пенсійного забезпечення, пенсійного вкладу та довірчого управління”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проєкту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про затвердження Змін до Порядку застосування підпунктів 165.1.27 та 165.1.28 пункту 165.1 статті 165 розділу IV Податкового кодексу України щодо страхових виплат, страхових відшкодувань, викупних сум та пенсійних виплат, отримуваних платником податку за договорами страхування, недержавного пенсійного забезпечення, пенсійного вкладу та довірчого управління” (далі – проєкт розпорядження).

Проєкт розпорядження розроблено з метою прискорення здійснення страхових виплат, страхових відшкодувань, викупних сум та пенсійних виплат, отримуваних платником податку за договорами страхування, недержавного пенсійного забезпечення, пенсійного вкладу, довірчого управління, та приведення нормативно-правового акта Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України у відповідність із Податковим кодексом України.

Зауваження та пропозиції до проєкту розпорядження приймаються протягом десяти робочих днів з дня оприлюднення проекту акта за адресою Нацкомфінпослуг поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: methodology@nfp.gov.ua; або через вебсайт Нацкомфінпослуг сторінка «Електронна взаємодія» – Електронна канцелярія.

Проєкт розпорядження

Пояснювальна записка до проєкту розпорядження

Порівняльна таблиця до проєкту розпорядження

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...