Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів20.09.2019, 16:45

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України” (далі – проект розпорядження).

Проектом розпорядження, зокрема, передбачено внесення змін до Положення про Державний реєстр фінансових послуг, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 28.08.2003, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.09.2003 за № 797/8118, та Положення про надання окремих фінансових послуг юридичними особами – суб'єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 22.01.2004 № 21, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.04.2004 за № 492/9091, з метою їх приведення у відповідність до вимог Закону України “Про адміністративні послуги” в частині можливості подання документів на отримання адміністративних послуг в електронному вигляді через веб-інтерфейс спеціалізованого програмного забезпечення, розміщеного на офіційному вебсайті Нацкомфінпослуг у мережі Інтернет та через Єдиний державний портал адміністративних послуг.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом одного місяця з дня, наступного за днем оприлюднення проекту акта, за адресою Нацкомфінпослуг поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: methodology@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка “Електронна взаємодія” – Електронна канцелярія.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...