Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів20.09.2019, 11:26

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про затвердження Змін до Порядку погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про затвердження Змін до Порядку погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі” (далі – проект розпорядження).

Проектом розпорядження передбачається внесення змін до Порядку погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі, затвердженого розпорядженням Нацкомфінпослуг від 04.12.2012 № 2531 (у редакції розпорядження Нацкомфінпослуг від 20.09.2016 № 2290), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.12.2012 за № 2190/22502, зокрема, щодо:

- джерел походження коштів заявника, який має намір набути або збільшити істотну участь у фінансовій установі;

- вимог до фінансового стану юридичної та фізичної особи, яка подає заяву та відповідні документи для отримання погодження набуття або збільшення нею істотної участі у фінансовій установі;

- порядку призначення Нацкомфінпослуг довіреної особи, якій передається право брати участь у голосуванні на період до усунення порушення вимоги частини п'ятою статті 9 Закону України Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг, встановлення вимог до довіреної особи та документів, що подаються фінансовою особою до Нацкомфінпослуг;

- удосконалення редакції окремих норм Порядку з метою покращення їх розуміння та застосування.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом одного місяця з дня, наступного за днем оприлюднення проекту акта, за адресою Нацкомфінпослуг: поштою – 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: methodology@nfp.gov.ua або через вебсайт Нацкомфінпослуг сторінка: “Електронна взаємодія” – Електронна канцелярія,  Державна регуляторна служба України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...