Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів11.07.2019, 18:10

Повідомлення про оприлюднення розпорядження Нацкомфінпослуг Про схвалення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг„Про затвердження Порядку обробки персональних даних у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг”

Розпорядження Нацкомфінпослуг Про схвалення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про затвердження Порядку обробки персональних даних у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг” (далі – проект розпорядження) розроблено відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” та Типового Порядку обробки персональних даних затвердженого наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 08.01.2014 № 1/02-14.

Метою Порядку є нормативне врегулювання правових відносин, що виникають у процесі обробки та захисту персональних даних, що обробляються повністю чи частково у самостійних структурних підрозділах Нацкомфінпослуг.

Основним завданням вказаного Порядку є захист основоположних прав і свобод людини і громадянина, зокрема права на невтручання в особисте життя, у зв'язку з обробкою персональних даних володільцем яких є Нацкомфінпослуг.

Зауваження та пропозиції до розпорядження приймаються протягом десяти робочих днів з  дня оприлюднення проекту акта (з 11.07.2019) за адресою Нацкомфінпослуг поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка «Електронна взаємодія» – Електронна канцелярія.

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...