Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів09.07.2019, 12:00

Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проекту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про затвердження додаткових вимог до договорів про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення доопрацьованого проекту розпорядження Нацкомфінпослуг Про затвердження додаткових вимог до договорів про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту”.

Проект розпорядження Нацкомфінпослуг “Про затвердження додаткових вимог до договорів про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту” розроблено відповідно до абзацу п'ятнадцятого частини першої статті 6 Закону України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”, Закону України „Про захист прав споживачів”, Закону України „Про споживче кредитування”, Закону України „Про електронну комерцію” та підпункту 23 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1070, за результатами аналізу скарг споживачів та договорів, які заключають фінансові установи зі споживачами, та з метою посилення захисту прав та інтересів позичальників за договорами позики та підвищення довіри до ринку фінансових послуг.

Цілями розробки проекту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про затвердження додаткових вимог до договорів про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту” є посилення захисту прав та інтересів позичальників за договорами позики та підвищення довіри до ринку фінансових послуг.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом десяти робочих днів з моменту опублікування (з 09.07.2019) за адресою:

Нацкомфінпослуг поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка “Електронна взаємодія” – Електронна канцелярія;

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...