Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів28.05.2019, 16:49

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 04 лютого 2014 року № 292”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 04 лютого 2014 року № 292”, розробленого відповідно до пункту 13 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1070, та у зв'язку з надходженням листа Міністерства юстиції України від 25 квітня 2019 року № 3644/11.4.2/4-19 щодо приведення нормативно-правових актів у відповідність до Кодексу України з процедур банкрутства.

Цілями розробки проекту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 04 лютого 2014 року № 292” є приведення нормативно-правової бази у відповідність до Кодексу України з процедур банкрутства, який набув чинності 21 квітня 2019 року. Зазначеним Кодексом змінено порядок продажу майна боржника у справах про банкрутство та визначено, що Закон України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», який передбачав порядок продажу майна боржника у справах про банкрутство, згідно з пунктом 2 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства втрачає чинність з дня введення Кодексу в дію.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом десяти робочих днів з дня оприлюднення проекту акта за адресою Нацкомфінпослуг поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка «Електронна взаємодія» – Електронна канцелярія.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...