Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів24.05.2019, 11:56

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1996 р. № 1523»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1996 р. № 1523», яка розроблена з метою удосконалення державного регулювання діяльності страхових посередників.

Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1996 року № 1523 затверджено Положення про порядок провадження діяльності страховими посередниками (далі – Положення), прийняте відповідно до Закону України «Про страхування» з метою впорядкування діяльності страхових посередників.

Однак на сьогодні норми Положення не відповідають сучасним потребам ринку посередницьких послуг у страхуванні, Положення є застарілим і неактуальним, а також обмежує конкурентоспроможність страхових брокерів в порівнянні зі страховими агентами.

Зокрема, відповідно до абзацу третього пункту 4 Положення до діяльності страхових брокерів застосовується таке обмеження: страховий брокер може укладати договори страхування з одним страховиком на суму страхових платежів, що не перевищує 35 відсотків загальної суми страхових платежів за всіма договорами страхування, укладеними цим брокером протягом року.

Зазначеною нормою Положення встановлено обмеження до провадження діяльності страхових брокерів.

Враховуючи вище викладене, пропонується визнати такою,
що втратила чинність постанову Кабінету Міністрів України ві
д 18 грудня 1996 року № 1523 “Про порядок провадження діяльності страховими посередниками”.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту постанови приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування за адресою:

Нацкомфінпослуг поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка “Електронна взаємодія” – Електронна канцелярія;

 

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...