Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів13.05.2019, 14:21

Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України „Про систему гарантування вкладів фізичних осіб”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері риків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту Закону України „Про систему гарантування вкладів фізичних осіб” (далі – проект Закону), схваленого розпорядженням Нацкомфінпослуг від 07.05.2019 № 787 для отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об´єднань.

Основним завданням проекту Закону є захист прав і законних інтересів споживачів послуг зі страхування життя, вкладників – членів кредитних спілок, а також зміцнення довіри до ринку страхування життя та кредитної кооперації, стимулювання залучення коштів у зазначені ринки, забезпечення ефективної процедури виведення з ринків неплатоспроможних страховиків та кредитних спілок яким анульовано ліцензію.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом 45 днів з дня оприлюднення проекту акта за адресою: Нацкомфінпослуг поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка «Електронна взаємодія» – Електронна канцелярія.

 

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...