Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів19.04.2019, 09:57

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про внесення змін до Порядку реєстрації договорів перестрахування та надання страховиками (цедентами, перестрахувальниками) інформації про укладені договори перестрахування з страховиками (перестраховиками) нерезидентами та визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Нацкомфінпослуг від 15 вересня 2015 року № 2200”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення змін до Порядку реєстрації договорів перестрахування та надання страховиками (цедентами, перестрахувальниками) інформації про укладені договори перестрахування з страховиками (перестраховиками) нерезидентами та визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Нацкомфінпослуг від 15 вересня 2015 року № 2200” (далі – проект розпорядження).

Проект розпорядження розроблено з метою спрощення процедури реєстрації страховиками-резидентами договорів перестрахування та подання такими страховиками інформації про договори перестрахування, укладені із страховиками (перестраховиками) нерезидентами.

Проектом розпорядження також передбачено подання страховиками інформації про договори перестрахування, укладені із страховиками (перестраховиками) нерезидентами, в електронному вигляді із використанням веб-інтерфейсу офіційного сайту Нацкомфінпослуг.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування за адресою: Нацкомфінпослуг поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка “Електронна взаємодія” – Електронна канцелярія; Державна регуляторна служба України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...