Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПослугиПерелік адміністративних послуг, інформаційні та технологічні картки, бланки заяв

Перелік адміністративних послуг, інформаційні та технологічні картки, бланки заяв для заявників, що здійснюють діяльність:

 

Перелік адміністративних послуг, що надаються в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг
  1. Видача ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів).

  2. Анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів).

Документи подаються заявником через персональний кабінет користувача на Єдиному державному порталі адміністративних послуг.

Інструкція щодо реєстрації та створення персонального кабінету користувача на єдиному державному порталі адміністративних послуг.

Документи, що подаються заявником у електронній формі повинні мітити відповідний кваліфікований електронний підпис.

Звертаємо увагу, що в разі подання заяви та документів на отримання ліцензії у електронній формі:

  • аудиторський висновок/ки (звіт/ти) подається (завантажується) заявником у формі електронного документа з кваліфікованим електронним підписом аудитора (керівника аудиторської фірми).
  • анкета головного бухгалтера фінансової установи завантажується заявником у формі електронного документа з кваліфікованим електронним підписом головного бухгалтера.

 

Технологічні картки адміністративних послуг, що надаються у сфері ведення реєстрів

 

Інформація про адміністративні послуги, що надавались Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг протягом І-ІІІ кварталів 2017 року (Завантажити)

Шановні колеги!

З метою моніторингу суспільної думки щодо якості надання адміністративних послуг Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг просимо заповнити дану Анкету через Гугл-форму.

Для нас важлива ваша думка!

Дякуємо за співпрацю.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...