Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПублічна інформаціяРеєстр (перелік) наборів відкритих данихОсновні показники діяльності небанківських фінансових установ на основі поданої ними звітності

Основні показники діяльності небанківських фінансових установ, на основі поданої ними звітності 

Христолюбська Юлія Петрівна директор департаменту страхового регулювання та нагляду тел. 235-09-10

Шибіко Юлія Василівна начальник управління регулювання та нагляду за установами накопичувального пенсійного забезпечення та управителів ФФБ та ФОН тел. 590-57-20

Невінчаний Ігор Сергійович директор департаменту регулювання та нагляду за кредитними установами  тел. 235-08-50

Павленко Галина Флоріановна директор департаменту регулювання та нагляду за фінансовими компаніями тел. 590-57-24

  • ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПОДАЛЬШОГО ВИКОРИСТАННЯ НАБОРУ ДАНИХ - Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

    Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

    Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних Нацкомфінпослуг).
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...