Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаІнформаційні повідомлення23.03.2020, 13:53

Засідання Нацкомфінпослуг з питань виконання функцій Координаційної ради МТСБУ

У зв’язку з виконанням Нацкомфінпослуг функцій Координаційної ради МТСБУ Нацкомфінпослуг повідомляє, що 25.03.2020 о 11 годині 00 хвилин відбудеться відкрите засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, з таким порядком денним:

1. Про погодження Положення про централізований страховий резервний фонд захисту потерпілих у дорожньо-транспортних пригодах (нова редакція).

2. Про погодження Положення про порядок розміщення коштів централізованого страхового резервного фонду захисту потерпілих у дорожньо-транспортних пригодах Моторного (транспортного) страхового бюро України (нова редакція).

 

До УВАГИ осіб, які бажають взяти участь у засіданні 

З метою зменшення ризиків поширення коронавірусу, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, ТИМЧАСОВО ПРИПИНЯЄ участь у проведенні відкритих засідань Нацкомфінпослуг як колегіального органу осіб, які відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» мають право бути присутніми на відкритому засіданні Комісії.

Для учасників ринків фінансових послуг, їх представницьких органів, які бажають звернутися до Нацкомфінпослуг із пропозиціями, заявами та зверненнями, на офіційному вебсайті Нацкомфінпослуг запроваджено та працює в постійному режимі електронний сервіс office@nfp.gov.ua.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...