Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаІнформаційні повідомлення20.03.2020, 15:40

Страховий захист на період пандемії COVID-19

11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я ВООЗ визнала ситуацію з коронавірусом COVID-19 як пандемію.

У міжнародній практиці страхування, випадки захворювань, які пов'язані з масовими епідеміями або пандеміями і вимагають застосування комплексу карантинних заходів, як правило, є форс-мажором і не вважаються страховими, тобто страхові компанії мають законні підстави для відмови у страховій виплаті.

У зв'язку з цим Нацкомфінпослуг рекомендує споживачам фінансових послуг зі страхування пересвідчитись про наявність страхового захисту за договором страхування під час пандемії. Про це можна пересвідчитись у розділі “Виключення зі страхових випадків та обмеження страхування” договору страхування. Особливо це важливо у випадках відвідування країн, у яких зафіксовані випадки захворювання коронавірусом COVID-19, оскільки застрахованих, які перебувають у таких країнах, зі схожими на коронавірус симптомами (головний біль, прискорене серцебиття і відчуття здавленості грудної клітини, підвищення температури і кашель) координатори асистуючої компанії можуть направляти до медичних установ, як правило, за самооплату до встановлення лікарем діагнозу.

Будь ласка, оберігайте себе від небезпеки!

Для уникнення непорозумінь Нацкомфінпослуг рекомендує страховикам та страховим посередникам під час укладання договорів страхування інформувати страхувальників про наявність чи відсутність страхового захисту на період пандемії COVID-19 та оприлюднювати зазначену інформацію у мережі Інтернет, а також в інших доступних для страхувальників місцях.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...