Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаІнформаційні повідомлення04.12.2019, 10:52

До уваги страховиків! Інформаційне повідомлення щодо зміни в назві виду добровільного страхування

Відповідно до підпункту 5 пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства внесено зміну до пункту 21¹ частини четвертої статті 6 Закону України „Про страхування” (далі – Закон), а саме назву виду добровільного страхування цивільно-правової відповідальності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) за шкоду, яку може бути завдано у зв’язку з виконанням його обов’язків, змінено на добровільне страхування цивільно-правової відповідальності арбітражного керуючого за шкоду, яку може бути завдано у зв’язку з виконанням його обов’язків.

У зв’язку із цим Нацкомфінпослуг інформує страховиків, якими була отримана ліцензія на провадження добровільного страхування цивільно-правової відповідальності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) за шкоду, яку може бути завдано у зв’язку з виконанням його обов’язків, щодо подальшої дії ліцензії.

Частиною третьою статті 8 Закону України Про ліцензування видів господарської діяльності (далі – Закон про ліцензування) передбачено, що у разі зміни згідно із цим Законом назви виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, яка не призводить до зміни предмета такої діяльності, відповідні ліцензійні умови надалі поширюються на такий вид діяльності. Ліцензії на провадження такого виду господарської діяльності продовжують діяти.

Також у частині четвертій статті 8 Закону про ліцензування зазначено, що у зв’язку зі змінами, передбаченими цією статтею, органи ліцензування актуалізують інформацію в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

Статтею 21 Закону про ліцензування визначено, що до набрання чинності положенням про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців інформації про ліцензування та видання Кабінетом Міністрів України акта щодо припинення ведення Єдиного ліцензійного реєстру, органи ліцензування продовжують формувати, вести, надавати відомості з власних ліцензійних реєстрів та подавати їх до Єдиного ліцензійного реєстру згідно з порядком формування, ведення і користування відомостями ліцензійного реєстру та подання їх до Єдиного ліцензійного реєстру.

Нацкомфінпослуг на виконання частини четвертої статті 8 Закону про ліцензування актуалізовано відповідну інформацію щодо страховиків, яка міститься в Державному реєстрі фінансових установ.

Отже, отримана страховиками ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) у частині проведення добровільного страхування цивільно-правової відповідальності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) за шкоду, яку може бути завдано у зв’язку з виконанням його обов’язків, продовжує діяти.

 

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...