Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаІнформаційні повідомлення20.09.2019, 11:15

Шановні учасники ринків небанківських фінансових послуг!

З огляду на обмежену кількість місць для участі у практичних заходах щодо  запровадження складання та подання небанківськими фінансовими установами звітності за таксономією XBRL (23-25.09.2019), після набрання максимально можливої кількості учасників реєстрацію було припинено.

Розуміючи значний запит учасників ринку на отримання інформації із зазначених питань, Нацкомфінпослуг та проект EU-FINSTAR опрацьовують питання проведення серії додаткових заходів у другій половині жовтня 2019 року.

У разі зацікавленості щодо участі у таких заходах просимо до 27.09.2019 заповнити форму, розміщену за цим посиланням

Просимо поставитися з розумінням та не заповнювати форму, якщо представник компанії вже братиме участь у спеціалізованих заходах 23-25.09.2019.

Після узгодження організаційних питань, на електронні адреси осіб, які заповнили форму, буде надіслана інформація щодо деталей проведення додаткових заходів.

Звертаємо увагу, що за цим посиланням розміщена низка матеріалів, які присвячені питанням звітності за таксономією XBRL та які можуть бути опрацьовані учасниками ринку самостійно. Заходи для учасників ринку 11.09.2019 та 23-25.09.2019 безкоштовні і проводяться в якості ініціативи та в межах наявних можливостей Нацкомфінпослуг та проекту EU-FINSTAR.

Дякуємо за розуміння.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...