Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаІнформаційні повідомлення19.07.2019, 09:50

Запрошуємо до обговорення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про затвердження додаткових вимог до договорів про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту”

До уваги учасників ринків фінансових послуг, які надають послуги з надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту

   Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, 09.07.2019 на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг було оприлюднено доопрацьований проект розпорядження Нацкомфінпослуг “Про затвердження додаткових вимог до договорів про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту”.

   З метою узгодження проблемних питань щодо зазначеного проекту нормативно-правового акта Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, запрошує учасників ринків фінансових послуг взяти участь у обговоренні зауважень та пропозицій до проекту розпорядження, які надійшли під час його оприлюднення.

     Обговорення відбудеться 24 липня 2019 року об 11 годині в приміщенні Нацкомфінпослуг за адресою: вул. Бориса Грінченка, 3, зал засідань.

У разі виникнення організаційних питань телефон 234-79-20 Баронін Олександр.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...