Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаІнформаційні повідомлення11.07.2019, 17:04

До відома суб’єктів первинного фінансового моніторингу

З метою доступного, ефективного та всебічного висвітлення матеріалів, які суб'єкти первинного фінансового моніторингу можуть використовувати здійснюючи фінансовий моніторинг, та оперативного інформування щодо змін іншої актуальної інформації, необхідної для здійснення фінансового моніторингу, оновлено інформацію, яка розміщена в розділі «Фінансовий моніторинг».

У разі наявності пропозицій щодо наповнення розділу «Фінансовий моніторинг»: тематики інформаційних повідомлень та розміщених у розділі матеріалів, суб'єкти первинного фінансового моніторингу можуть звернутися до Нацкомфінпослуг у паперовому вигляді на адресу: м. Київ, вул. Б. Грінченка, буд. 3 або засобами електронного зв’язку за адресою: office@nfp.gov.ua.

Звертаємо увагу, що відповідно до статті 60 Директиви (ЄС) 2015/849 від 20 травня 2015 року про запобігання використанню фінансової системи для відмивання грошей та фінансування тероризму в розділі «Фінансовий моніторинг» розміщено інформацію щодо заходів впливу, застосованих за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...