Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаІнформаційні повідомлення26.06.2019, 14:13

Член Нацкомфінпослуг О. Гурбич взяла участь у засіданні Керівного Комітету проекту технічної допомоги Європейського Союзу “Посилення регулювання та нагляду за небанківським фінансовим ринком” (EU-FINREG)

19 червня 2019 року член Нацкомфінпослуг Ольга Гурбич взяла участь у засіданні Керівного Комітету проекту технічної допомоги Європейського Союзу “Посилення регулювання та нагляду за небанківським фінансовим ринком” (EU-FINREG).

Ольга Гурбич висловила вдячність експертам проекту EU‑FINREG за надання допомоги бенефіціарам у напрямку реформування українського фінансового сектору, а також Представництву Європейського Союзу в Україні за підтримку реформ в Україні.Зокрема, членом Нацкомфінпослуг було підкреслено важливість спільної роботи в рамках створених регулятором комітетів над імплементацією в українське законодавство Директиви 2009/138/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 25 листопада 2009 р. про початок і провадження діяльності у сфері страхування та перестрахування (Платоспроможність II), а також Директиви ЄС 2016/97 про реалізацію страхових продуктів.

У рамках заходу експертами було також представлено досягнення проекту EU‑FINREG у рамках третього звітного періоду (листопад 2018 року — травень 2019 року), а також обговорено з представниками бенефіціарів подальші плани щодо реалізації кожного з компонентів.

 

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...