Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаІнформаційні повідомлення18.06.2019, 16:42

Член Нацкомфінпослуг О. Гурбич взяла участь у засіданні Керівного Комітету Проекту ЄС “Технічна допомога за пріоритетними напрямками фінансового сектору України” EU - FINSTAR

12 червня 2019 року член Нацкомфінпослуг Ольга Гурбич взяла участь у засіданні Керівного Комітету проекту Європейського Союзу «Технічна допомога за пріоритетними напрямками фінансового сектору» EU-FINSTAR.
Ольга Гурбич відкрила захід та у своєму вітальному слові висловила вдячність Представництву Європейського Союзу в Україні за послідовну підтримку реформ в Україні, а також експертам проекту EU-FINSTAR за надання якісної та професійної допомоги бенефіціарам у напрямку реформування українського фінансового сектору.
У рамках заходу за участі бенефіціарів та ключових експертів було детально обговорено надану технічну допомогу, а також досягнення в рамках восьмого проміжного періоду (27 вересня 2018 року — 26 березня 2019 року).
Зокрема, проектом EU-FINSTAR було підготовлено та передано до НКЦПФР технічну документацію, яка була необхідною проекту “Трансформація фінансового сектору в Україні” для початку тендерних процедур на придбання програмного забезпечення для подання фінансової звітності.
Окрім цього, слід відзначити розроблення експертами проекту EU-FINSTAR додаткового інструменту iXBRL, який може бути використаний підприємствами суспільного інтересу та фінансовими установами для спрощення підготовки та подання звітів за міжнародними стандартами фінансової звітності на основі таксономії фінансової звітності.
Також було обговорено активності, які заплановані до реалізації в дев’ятому проміжному періоді (27 березня 2019 року — 26 вересня 2019 року).
Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...