Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаІнформаційні повідомлення19.09.2018, 09:15

Інформаційне повідомлення щодо засідання Нацкомфінпослуг з питань виконання функцій Координаційної ради МТСБУ

11 вересня 2018 року в конференц-залі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, відбулося засідання Нацкомфінпослуг з питань виконання функцій Координаційної ради МТСБУ.

За результатами засідання Нацкомфінпослуг погоджено внесення змін до Положення про порядок формування та використання додаткових гарантійних внесків до централізованого страхового резервного Фонду захисту потерпілих МТСБУ для забезпечення платоспроможності страховика, затверджених протоколом Президії МТСБУ від 12.07.2018  № 423/2018.

Змінами продовжено строк дії Положення про порядок формування та використання додаткових гарантійних внесків до централізованого страхового резервного Фонду захисту потерпілих МТСБУ для забезпечення платоспроможності страховика до 31.12.2019.

Також змінами, що наберуть чинності з 01.01.2019, запроваджено розрахунок розміру додаткових гарантійних внесків до Фонду захисту потерпілих за договорами  внутрішнього страхування за оновленою формулою.

У свою чергу, Нацкомфінпослуг спільно з МТСБУ продовжує роботу щодо посилення гарантійної функції МТСБУ та захисту майнових інтересів потерпілих унаслідок ДТП.

 

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...