Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаГоловні події02.04.2020, 11:11

До уваги споживачів небанківських фінансових послуг

В Україні з 12 березня запровадили карантин на всій території країни з метою недопущення розповсюдження нового коронавірусу. Незважаючи на карантинні заходи, небанківські фінансові установи зобов’язані в повному обсязі та неухильно дотримуватись умов виконання договорів про надання фінансових послуг та обмежень, що визначені законами з метою захисту прав споживачів фінансових послуг на період карантину.

Звертаємо увагу споживачів небанківських фінансових послуг, що під час карантину необхідно по можливості залишатись вдома і пам’ятати, що небанківськими фінансовими послугами можна скористатись дистанційно. Інформацію порядок дистанційної роботи з небанківськими фінансовими установами можна знайти на їхніх офіційних веб-сайтах.

У значної кількості фінансових установ передбачена можливість укладати договори в електронному вигляді он-лайн. Звертаємо увагу, що законодавством про електронну комерцію в Україні не встановлено обмежень щодо можливості укладання електронних договорів про надання фінансових послуг.

У випадку необхідності звернутись до Нацкомфінпослуг – це також можливо зробити он-лайн через офіційний веб-сайт Нацкомфінпослуг у розділі «Електронна взаємодія»: https://www.nfp.gov.ua/ua/Elektronne-zvernennia.html

Бережіть себе та своїх рідних, допоможіть літнім людям з укладанням електронних договорів, коли в них виникає така потреба.

 

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...