Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаГоловні події07.10.2019, 10:44

Нацкомфінпослуг та проектом EU-FINSTAR проведено низку практичних заходів для учасників ринків з питань складання та подання фінансової звітності за таксономією XBRL”.

У період з 23 по 25 вересня 2019 року для учасників ринків небанківських фінансових послуг було проведено п'ять практичних заходів, що стали продовженням  Міжнародної конференції “Запровадження складання та подання небанківськими фінансовими установами звітності за таксономією XBRL”.

20191007_105800.jpg

У рамках зазначених заходів міжнародними експертами проекту технічної допомоги ЄС “Технічна допомога за пріоритетними напрямками фінансового сектору” (EU-FINSTAR) було на практиці розглянуто використання можливостей інструменту іXBRL та надано відповіді на питання учасників.

Під час зустрічі 02 жовтня 2019 року з керівником проекту EU-FINSTAR С. Калхуном  член Нацкомфінпослуг О. Залєтов подякував за підтримку, яка надається Нацкомфінпослуг, та підкреслив важливість проведення додаткових заходів із зазначених питань для учасників ринку небанківських фінансових послуг.

Зі свого боку, керівник проекту Скотт Калхун висловив готовність опрацювати  можливість проведення додаткових семінарів у активній взаємодії з галузевими асоціаціями.

Звертаємо також увагу на можливість ознайомлення з інформаційними матеріалами щодо таксономії XBRL, які були розміщені на сайті раніше та доступні за цим посиланням.

 

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...