Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаГоловні події17.09.2019, 11:25

Нацкомфінпослуг та проектом EU-FINSTAR проведено Міжнародну конференцію “Запровадження складання та подання небанківськими фінансовими установами звітності за таксономією XBRL”

11.09.2019 Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та проектом технічної допомоги ЄС “Технічна допомога за пріоритетними напрямками фінансового сектору” (EU-FINSTAR) проведено Міжнародну конференцію “Запровадження складання та подання небанківськими фінансовими установами звітності за таксономією XBRL”.

Під час відкриття заходу Олександр Залєтов, член Нацкомфінпослуг підкреслив важливість попереднього ознайомлення та підготовки небанківськими фінансовими установами до складання та подання звітності за таксономією XBRL.

У рамках заходу міжнародними експертами здійснено загальний огляд фінансової звітності за таксономією XBRL та її особливостей в Україні, а також ознайомлено учасників з можливостями інструменту іXBRL.

Презентацію експерта, яка була представлена в рамках конференції, можна завантажити за цим посиланням.

Звертаємо також увагу на можливість ознайомлення з інформаційними матеріалами щодо таксономії XBRL, які були розміщені на сайті раніше та доступні за цим посиланням.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...