Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаГоловні події04.09.2019, 10:21

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

22 серпня 2019 року на сайті Нацкомфінпослуг розміщено повідомлення про запрошення фінансових регуляторів долучитися до публічного обговорення Стратегії розвитку фінансового сектору України до 2025 року.

Нацкомфінпослуг розпочала обговорення з громадськістю бачення майбутнього розвитку ринків небанківських фінансових послуг та 28 серпня 2019 року було проведено відповідну нараду з членами Громадської ради при Нацкомфінпослуг. До кінця вересня також буде проведено низку заходів за участі громадянського суспільства.

Вже розпочато збір пропозицій до Стратегії розвитку фінансового сектору України до 2025 року. Нацкомфінпослуг звертається з проханням під час підготовки пропозицій до Стратегії також приділити увагу відбору індикаторів, які відображатимуть процеси розвитку окремих ринків небанківських фінансових послуг, та за якими буде здійснюватися вимірювання результативності впровадження стратегічних заходів. До кожного індикатора просимо зазначити методику його розрахунку.

Телефон для довідок в Нацкомфінпослуг: (044) 234-49-08 Дзюнь Олена Богданівна, Кирик Алла Петрівна – управління розвитку ринків фінансових послуг та міжнародного співробітництва

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...