Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаГоловні події10.02.2020, 09:00

Нацкомфінпослуг інформує!

З метою оптимізації документообігу між Нацкомфінпослуг та піднаглядними фінансовими установами Нацкомфінпослуг пропонує укласти Договір про визнання способу отримання документів (далі – Договір), предметом якого є визнання способу отримання оригіналів документів Нацкомфінпослуг шляхом надсилання їх Нацкомфінпослуг на електронну поштову скриньку фінансової установи, у вигляді електронних документів підписаних уповноваженою особою Нацкомфінпослуг за допомогою кваліфікованого електронного підпису відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги».

Зазначений Договір є договором приєднання та укладається шляхом подання фінансовою установою до Нацкомфінпослуг через сервіс «Електронна канцелярія» Заяви про приєднання за встановленою додатком № 1 до Договору формою.

 

Договір про визнання способу отримання документів (Договір додається)

Договір підписано кваліфікованим електронним підписом в.о. Голови Нацкомфінпослуг Максимчук Ольги Василівни з накладенням електронної печатки Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (додається)

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...