Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаГоловні події12.04.2019, 15:43

Відбулася зустріч співробітників Нацкомфінпослуг з експертами проекту технічної допомоги ЄС “Посилення регулювання та нагляду за небанківським фінансовим ринком” EU-FINREG

У рамках співпраці Нацкомфінпослуг із проектом технічної допомоги ЄС “Посилення регулювання та нагляду за небанківським фінансовим ринком” EU-FINREG за Компонентом 1 “Страхування” 03.04.2019 у приміщенні Нацкомфінпослуг під головуванням заступника директора департаменту - начальника відділу ліцензування та дозвільних процедур департаменту страхового регулювання та нагляду Кошової  І. Б. була проведена чергова робоча зустріч з експертами проекту EU-FINREG, яка була присвячена розробленню законопроекту щодо реалізації страхових послуг, що спрямований на імплементацію вимог ЄС, а саме Директиви ЄС 2016/97 про реалізацію страхових продуктів.

222.jpg

Так, під час зустрічі було розглянуто та детально проаналізовано проект документа, визначено ключові аспекти, що потребують доопрацювання, та узгоджено позиції щодо викладення його окремих положень.

Наразі триває робота над проектом закону, який після розгляду на засіданні Комісії і схвалення його остаточної редакції буде оприлюднено згідно з процедурою, передбаченою Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, для внесення зауважень/пропозицій.

 

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...