Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаГоловні події13.08.2018, 09:24

Проведено семінар «Нові вимоги Нацкомфінпослуг до інвестиційної діяльності страховиків»

9 серпня 2018 року Нацкомфінпослуг, та Група ICU провела семінар-презентацію на тему «Нові вимоги Нацкомфінпослуг до інвестиційної діяльності страховиків» з метою роз’яснення учасникам ринків фінансових послуг вимог нового Положення щодо обов'язкових критеріїв та нормативів достатності капіталу та платоспроможності, ліквідності, прибутковості, якості активів та ризиковості операцій страховика, затвердженого розпорядженням Нацкомфінпослуг від 07 червня 2018 р. № 850 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 липня 2018 р. за № 782/32234 (далі - Положення), яке набрало чинності з  3 серпня 2018 року.

DSC_1518.JPG

Член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов зробив презентацію Положення, пояснивши, що прийняття цього акту удосконалить систему пруденційного нагляду, сприятиме підвищенню  рівня  капіталізації,  фінансової стійкості та стабільності страховиків,  забезпечить запобігання неплатоспроможності, посилить  захист прав споживачів фінансових послуг та довіру страхувальників до страхових компаній та дозволить регулятору мати реальну картину фінансового стану та платоспроможності страховиків. Також він представив огляд страхового ринку та пріоритетні напрямки реформування державного регулювання страхової діяльності.

Юлія Христолюбська, директор департаменту страхового регулювання та нагляду Нацкомфінпослуг, зробила роз’яснення вимог Положення та надала рекомендації учасникам страхового ринку щодо його практичного застосування.

Також у заході взяли участь Євгенія Грищенко, керівник відділу брокерського обслуговування клієнтів групи ICU; Іван Вишневський, керівник напряму розвитку небанківських фінансових установ проекту USAID "Трансформація фінансового сектору"; Сергій Ляшенко, керівник проекту Cbonds-Україна.

DSC_1493.JPG

Представники Нацкомфінпослуг наголосили, що діалог зі страховим ринком щодо удосконалення страхового законодавства буде здійснюватись і надалі.

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...