Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаГоловні події16.07.2018, 11:56

У Нацкомфінпослуг було проведено серію семінарів з питань міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ 9)

У рамках взаємодії з проектом USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)» 09-11.07.2018 в приміщенні Нацкомфінпослуг відбулась серія семінарів з питань міжнародних стандартів фінансової звітності.

Відкриваючи захід, член Нацкомфінпослуг Ольга Максимчук підкреслила його важливість та надзвичайну актуальність питань, що порушуються, оскільки вже з 1 січня 2018 року фінансовий сектор застосовує новий для України міжнародний стандарт фінансової звітності 9.

МСФЗ 9 визначає принципи фінансової звітності щодо фінансових активів і фінансових зобов’язань, які забезпечать надання користувачам фінансової звітності доречної та корисної інформації, необхідної для виконання ними оцінки обсягів, часу та невизначеності майбутніх грошових потоків суб’єкта господарювання.

Команда проекту КЕП, зокрема, експерти Віктор Камінські та Петро Палка, головний радник з питань політики Павел Гржесік окреслили особливості застосування нового стандарту звітності та звернули увагу на його практичні аспекти. Впродовж проведення семінарів, експерти зупинялись на особливостях використання МСФЗ 9 кредитними спілками, детально розглядались особливості оцінки, визнання та облік очікуваних втрат за кредитами.

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...