Українська    Русский   English 
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Національна комісія, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Нацкомфінпослуг
Лист Голові комісії

Сервісний центр

 

Інформаційне повідомлення про поточні результати діяльності робочої групи щодо проблемних питань на ринку страхування життя

 
07.03.2017 з метою відновлення прав потерпілих споживачів від протиправних дій з боку керівництва та власників страхових компаній зі страхування життя та унеможливлення таких дій у майбутньому, при Нацкомфінпослуг була створена робоча група щодо проблемних питань на ринку страхування життя.
До складу робочої групи ввійшли представники потерпілих споживачів фінансових послуг на ринку страхування життя, Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання споживачів страхових послуг «Страховий захист», Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності та Нацкомфінпослуг.
Засідання робочої групи відбуваються у приміщенні Нацкомфінпослуг на постійній основі. З моменту створення робочої групи проведено 8 засідань.
Кінцевим результатом роботи робочої групи є підготовка документів (у тому числі підготовка проектів нормативно-правових актів) та пропозицій до Нацкомфінпослуг стосовно вирішення проблемних питань на ринку страхування життя.
19.04.2017 за ініціативи робочої групи у Комітеті Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності, за участю представників Комітету, органів державної влади, потерпілих споживачів фінансових послуг на ринку страхування життя, професійних учасників страхового ринку, громадських об’єднань та засобів масової інформації, проведено засідання круглого столу на тему «Проблемні питання на ринку страхування життя та шляхи їх подолання».
За результатами засідання круглого столу прийнято Резолюцію, зокрема, стосовно необхідності підготовки пропозицій щодо вирішення системних проблем ринку страхування життя, винесення їх для широкого обговорення споживачами, владою та бізнесом, для прийняття обґрунтованого рішення.
Рішенням робочої групи від 12.07.2017 була затверджена Концепція системи компенсації збитків потерпілим споживачам на ринку страхування життя та план подальших дій щодо подолання проблемних питань на ринку страхування життя та причин їх виникнення, з якими можна ознайомитися за посиланням: