Українська    Русский   English 
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Національна комісія, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Нацкомфінпослуг
Лист Голові комісії

Сервісний центр

 

У рамках інструменту Європейської Комісії ТАІЕХ відбувся семінар на тему «Регулювання фінансового лізингу»

    За сприяння Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та технічної підтримки інструменту інституційної розбудови Європейської Комісії TAIEX 24 – 25 травня 2017 року відбувся семінар на тему «Регулювання фінансового лізингу».

   У заході взяли участь представники Нацкомфінпослуг, Національного банку України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України, профільних комітетів Верховної Ради України, а також Асоціації «Українське об'єднання лізингодавців» та провідних фінансових компаній.

    Під час першого дня семінару експертами було представлено інформацію щодо здійснення нагляду за ринком фінансового лізингу в низці країн-членів ЄС, а також особливостей нормативно-правового регулювання діяльності фінансових компаній.

    Друга частина заходу була присвячена детальному розгляду проекту Закону України «Про фінансовий лізинг».

   За результатами семінару домовлено про отримання з боку європейських експертів узагальнених рекомендацій щодо можливостей доповнення тексту законопроекту окремими положеннями з урахуванням європейської практики.