Українська    Русский   English 
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Національна комісія, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Нацкомфінпослуг
Лист Голові комісії

Сервісний центр

 

Інформаційне повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про затвердження Вимог до кредитних посередників та до їх діяльності у сфері споживчого кредитування на ринку небанківських фінансових установ”

На виконання вимог статті 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення доопрацьованого проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про затвердження Вимог до кредитних посередників та до їх діяльності у сфері споживчого кредитування на ринку небанківських фінансових установ” (далі – проект розпорядження).

Проект розпорядження розроблений з метою впорядкування діяльності кредитних посередників у сфері споживчого кредитування на ринку небанківських фінансових установ.

Проектом розпорядження встановлюються вимоги до кредитних посередників та вимоги до порядку провадження діяльності кредитними посередниками, визначається порядок доручення фінансовими установами кредитними посередникам здійснення ідентифікації та верифікації клієнта (споживача).

 

Проект розпорядження Нацкомфінпослуг „Про затвердження Вимог до кредитних посередників та до їх діяльності у сфері споживчого кредитування на ринку небанківських фінансових установ”.

Аналіз регуляторного впливу проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про затвердження Вимог до кредитних посередників та до їх діяльності у сфері споживчого кредитування на ринку небанківських фінансових установ”.