Українська    Русский   English 
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Національна комісія, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Нацкомфінпослуг
Лист Голові комісії

Сервісний центр

 

Головний Радник із питань політики Проекту USAID CAP Павел Гржесік представив презентацію на тему «Як досягти 2 млн. членів за 20 років на прикладі польських кредитних спілок»

03 квітня 2017 року в Нацкомфінпослуг Головний Радник із питань політики Проекту «Кредитування сільськогосподарських виробників» (CAP) в Україні (далі - Проект USAID CAP) Пан Павел Гржесік (Pawel Grzesik, Польща) представив презентацію на тему «Як досягти 2 млн. членів за 20 років на прикладі польських кредитних спілок».

Метою заходу було ознайомлення співробітників Нацкомфінпослуг та представників Національної асоціації кредитних спілок України, Всеукраїнської асоціації кредитних спілок з інформацією щодо історії та основ розвитку польської системи кредитних спілок, типових продуктів та послуг, що надають польські кредитні спілки, основних функцій Національної асоціації кооперативних заощаджень та кредитних спілок (Kasa Krajova), Товариства кредитних спілок для взаємного страхування (TUW SKOK), Товариства кредитних спілок для страхування життя (TU SKOK ZYCIE S.A.) тощо.

Після презентації учасники активно задавали питання Павелу Гржесіку та більш детально обговорювали особливості здійснення регулювання та нагляду за ринком кредитної кооперації Польщі.

В кінці зустрічі Ольга Максимчук висловила сподівання на розширення спектру послуг кредитних спілок в Україні в майбутньому та подякувала представникам Проекту USAID САР за консультаційну допомогу, яка надається регулятору ринків небанківських фінансових послуг в рамках реалізації вищезазначеного проекту.