Українська    Русский   English 
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Національна комісія, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Нацкомфінпослуг
Лист Голові комісії

Сервісний центр

 

Проект USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників» (CAP) в Україні провів семінар для представників Нацкомфінпослуг, НАКС України та ВАКС

 

 17 березня поточного року у приміщенні Нацкомфінпослуг Головний радник із питань політики Проекту USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників» (CAP) в Україні Павел Гржесік (Pawel Grzesik, Польща) провів семінар на тему «Послуги кредитних спілок для своїх членів. Міжнародний огляд. Перспектива України».

У заході взяли участь член Нацкомфінпослуг Ольга  Максимчук, співробітники департаментів Нацкомфінпослуг, представники Проекту САР, а також  Національної асоціації кредитних спілок України та Всеукраїнської асоціації кредитних спілок.

Під час семінару учасники ознайомилися з інформацією стосовно видів основних та додаткових послуг, які надають кредитні спілки для своїх членів в окремих країнах-членах ЄС, Австралії, США та Канаді, а також обговорили можливості та перспективи розширення спектру послуг кредитних спілок в Україні.

Підбиваючи підсумки, Ольга Максимчук акцентувала увагу на актуальності тематики семінару та зазначила, що однією з основних умов розвитку конкурентного ринку кредитної кооперації є врахування сучасних потреб його споживачів, а також подякувала експертам та керівництву Проекту CAP за консультаційну допомогу, яка надається Нацкомфінпослуг в рамках реалізації Проекту CAP в Україні.