Українська    Русский   English 
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Національна комісія, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Нацкомфінпослуг
Лист Голові комісії

Сервісний центр

 

Запровадження обміну досвідом у сфері регулювання ринків фінансових послуг між Україною та Польщею

З 11 по 14 вересня 2017 року Голова Комісії Ігор Пашко та член Комісії Денис Ястреб, разом Головою підкомітету з питань діяльності небанківських фінансових установ та захисту прав споживачів фінансових послуг Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Верховної Ради України Віктором Романюком, та представниками Кабінету Міністрів України, взяли участь у робочій поїздці до Республіки Польща. Захід організовано в рамках проекту USAID/WOCCU Credit for Agriculture Producers (CAP) спільно з Національною асоціацією кооперативних заощаджень та кредитних спілок Польщі.
Посилання та фото: http://www.senat.gov.pl/aktualnosci/art,10032,system-spoldzielczych-instytucji-finansowych-tematem-spotkania-senatora-biereckiego-z-delegacja-ukrainska.html
Головною метою даного заходу було вивчення українською стороною правового та регуляторного середовища діяльності польських кредитних спілок, включаючи Новий закон про кредитні спілки 2009 року, доступ до системи Банківського гарантійного фонду (BFG) та державної платіжної інфраструктури, а також поточної системи нагляду за кредитними спілками.
В ході візиту українська делегація зустрілась з Президентом Банківського гарантійного фонду; Державним секретарем Міністерства фінансів Польщі, повноважним представником Уряду по підтримці реформ в Україні; Головою Комісії з фінансового контролю (KNF); членами Правління Національного банку Польщі; Головою Комітету Сенату з питань бюджету; Головою Комітету Сейму з питань державних фінансів, членами польського парламенту та представниками Міністерства закордонних справ Польщі.
Під час зустрічей польською стороною підтримано запровадження обміну досвідом у сфері регулювання ринків фінансових послуг між Україною та Польщею.
Сподіваємось, що подальша співпраця з польськими колегами сприятиме впровадженню в Україні кращого досвіду регулювання ринків фінансових послуг.
Подія: http://www.senat.gov.pl/aktualnosci/art,10032,system-spoldzielczych-instytucji-finansowych-tematem-spotkania-senatora-biereckiego-z-delegacja-ukrainska.html