Українська    Русский   English 
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Національна комісія, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Нацкомфінпослуг
Лист Голові комісії

Сервісний центр

 

Підписано Меморандум про співробітництво між Нацкомфінпослуг та Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати

7 квітня 2017 року відбулася зустріч Голови Нацкомфінпослуг І.Пашка та Президента Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) І.Щелкунова.

В зустрічі також взяли участь член Нацкомфінпослуг О.Гурбич та Віце-президент з питань міжнародних програм та освіти ICC Ukraine О.Подолєва.

Сторони обговорили можливості взаємодії та погодились з важливістю співробітництва з метою підвищення ефективності реформування ринків фінансових послуг України, а також належного впровадження міжнародних вимог та стандартів у цій сфері.

З метою практичної реалізації досягнутих домовленостей за результатами зустрічі було підписано Меморандум про співробітництво між Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг та Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати.

Зокрема, зазначеним Меморандумом передбачено залучення представників ICC Ukraine до діяльності консультативно-дорадчих органів Нацкомфінпослуг, а також обмін аналітичними матеріалами щодо проблемних питань розвитку ринків фінансових послуг та можливих шляхів їх вирішення.

Окрім цього, з метою опрацювання окремих проектів Законів України, інших нормативних та розпорядчих актів з питань розвитку ринків фінансових послуг можуть бути створені спільні робочі групи.