Українська    Русский   English 
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Національна комісія, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Нацкомфінпослуг
Лист Голові комісії

Сервісний центр

КІС

Огляд ринків

Інформація про роботу зі зверненнями громадян та юридичних осіб на дії страхових компаній

Нацкомфінпослуг оновлює інформацію про роботу Нацкомфінпослуг  із зверненнями громадян та юридичних осіб, які надійшли до Нацкомфінпослуг на дії страхових компаній за період з 01.08.2015 по 31.01.2016 (надалі – Інформаційне повідомлення) (таблиця №1 додається), з коментарями показників.

Крім цього, надається інформація про страхові компанії, у яких анульовані (відкликані) ліцензії на право здійснення діяльності з надання фінансових послуг та/або страхова компанія виключена з Державного реєстру фінансових установ, на дії яких  надходили звернення (таблиця №2 додається).  

До Нацкомфінпослуг за період з 01.08.2015 по 31.01.2016 надійшло 2163  звернення, скарги  фізичних та юридичних осіб (враховуючи звернення народних депутатів України, листи Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, комітетів Верховної Ради України, міністерств та відомств тощо) з питань  страхової діяльності (далі – звернення), що на 1267 звернень менше ніж за аналогічний період.

Загальний обсяг виплат страхового відшкодування страховими компаніями, за результатами розгляду Нацкомфінпослуг звернень за зазначений період, склав –  38,048 млн. грн.

 

Нацкомфінпослуг звертає увагу страхових компаній, асоціацій страхового ринку та споживачів фінансових послуг, що Інформаційне повідомлення та табличні форми до нього, не є рейтингом та/або переліком найгірших страхових компаній.

 

Інформаційне повідомлення не містить висновків щодо якості надання послуг споживачам фінансових послуг окремих страхових компаній, а відображає лише кількісний показник звернень, що надійшли до Нацкомфінпослуг за певний період.

 

 

Помісячний звіт про роботу із зверненнями (Таблиця №1)

Анульовані ліцензії страхових компаній (Таблиця №2)